NARCIARSTWO ZJAZDOWE

 

Narciarstwo zjazdowe to chyba najpopularniejsza forma zimowej rozrywki. Nasi podopieczni mają od 3 do 67 lat, a to chyba najlepszy dowód na to, że to sport dla ludzi w każdym wieku! Z nami szybko zrobisz postępy, zadbamy o to, aby Twoja technika zjazdów była bez zarzutu. Bezpieczeństwo stawiamy bardzo wysoko, dlatego nasi instruktorzy są wykwalifikowani, odpowiedzialni, przygotowani na każdą sytuację. Nie mówimy tego tak sobie, żeby Cię uspokoić – na wszystko mamy papier 😉 Nasi instruktorzy ukończyli szereg kursów, szkoleń, ale najważniejsze w ich CV jest to, że sami jeżdżą. Gwarantujemy solidną naukę połączoną ze świetną zabawą.

SNOWBOARD

Snowboard – jeden z najpopularniejszych sportów zimowych. Cóż nowego można jeszcze o nim napisać? Przypinasz dechę i w dół! Teoretycznie tak, jednak jeśli chcesz, aby jazda na desce sprawiała Ci maksimum frajdy, a przy tym była na tyle bezpieczna, na ile to możliwe, skorzystaj z pomocy jednego z naszych instruktorów. Naszym atutem jest znajomość tematu od podszewki – w końcu sami jeździmy, więc znamy trasy, potrafimy pomóc w doborze sprzętu, wiemy, co sprawia największe trudności. Dla nas to coś więcej niż praca – to styl życia!

NARCIARSTWO BIEGOWE

Narciarstwo biegowe to dziedzina, która może wydawać się dziecinnie prosta. Jeśli tak myślisz, to raczej nie widziałeś żadnej transmisji. Wbrew pozorom popularne „biegówki” wymagają dobrego przygotowania technicznego. I tu wkraczamy my. Mieszkamy w Szklarskiej Porębie. Jakuszyce to jej dzielnica. Gdzie odbywa się najpopularniejszy w kraju bieg? No halo! Jasne, że na Polanie Jakuszyckiej. Tam zaczynaliśmy naszą przygodę z biegówkami, tam możecie zacząć i Wy. Technika narciarstwa biegowego wywodzi się od pierwotnego narciarstwa, które było jednym ze sposobów na poruszanie się w głębokim śniegu. Biegówki nadal są traktowane często jako rozrywka mająca charakter wycieczki w teren. Jesteśmy gotowi przygotować Was zarówno do tego, jak i do startu w profesjonalnych zawodach. To Wy wybieracie, czy chcecie pozwiedzać w niecodzienny sposób, czy wystartować w Biegu Piastów. Uczymy zarówno na przygotowanych trasach, jak i w terenie – żeby brzmiało dostojnie i profesjonalnie nazywają to „backcountry” 😉

Zobacz cennik